KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15103105
nr 1510 3105
Maja Synnergren
(f. 1950), Sverige
Maja Synnergren (f. 1891), Sverige. Signerad. Akvarell, bildmått: 28x23cm, yttermått inklusive ram: 44x37 cm
Maja Synnergren, född 1950, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 12 december 2022
kl 20:13:17
12/12 14:00:42
12 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer